Klubi-36 hakee kesätyöntekijöitä!
Klubi-36 ryJulkaistu: 24.03.2021 19.20

Klubi-36 hakee kesätyöntekijöitä!

Kesätyöntekijäksi jalkapalloseuraan Klubi-36:een Ylä-Savon alueelle!

Haemme aktiivisia ja innostavia jalkapalloilun puolesta puhujia, jotka saavat lapset nauttimaan liikunnan riemusta!

Tehtävänä on ohjata kesän Futisstartteja ja pienempien jalkapallokoulua sekä tarvittaessa avustaa nuorimpien pelaavien joukkueiden harjoituksissa. Lisäksi työhön kuuluu tyttöjalkapallon markkinointi eri kanavissa ja seuran esittely kesän tapahtumissa.

Työtehtävät sijoittuvat pääasiassa iltapäivään ja iltaan ja voivat sijaita muun muassa Iisalmessa, Lapinlahdella, Sonkajärvellä tai Vieremällä. Työvuoroja voi olla arkipäivisin ja viikonloppuisin. Töitä voimme tarjota jo toukokuusta alkaen ja jatkuen elokuulle saakka. Työt voidaan sopia myös lyhyemmälle ajalle. Ilmoitathan siis hakemuksessa, mille ajalle haet työtä. Meillä on innokkaimmille tarjolla ohjaustehtäviä myös ympärivuotisesti jalkapalloryhmiin.

Hae yksin tai yhdessä kaverin kanssa hauskaan kesätyöpaikkaan!

Kesätyöhaku on nyt auki ja on auki 31.3.2021 asti.

Reilua peliä myönteisellä meiningillä!

Hae tehtävään tästä linkistä

Lisätietoja voit kysyä sähköpostitse klubi36@klubi36.fi